Home / Inspiratie / Actueel / De genomineerde Club Members voor de Entree Awards 2023

De genomineerde Club Members voor de Entree Awards 2023

Het is weer die tijd van het jaar. De sterren van de Nederlandse horeca zijn genomineerd voor de prestigieuze Entree Awards 2023 en wij zijn enthousiast! Niet alleen omdat de crème de la crème van de Nederlandse horeca in de schijnwerpers staat, maar ook omdat sommige van deze uitzonderlijke plekken onze eigen Club Members zijn. Dat vinden wij wel een toast waard!

 

BEST NEW HOTEL SMALL

Klein maar fijn, dat is wat deze categorie belichaamt. Voor diegenen die houden van een intiemere setting zonder aan luxe in te boeten, dit zijn de pareltjes waar je naar moet uitkijken.

 • Cousins Boutique Hotel in Maastricht
 • De Durgerdam in Durgerdam
 • De Staatsman in Zwolle
 • De Witte Dame in Abcoude
 • Morgan & Mees in Rotterdam

 

BEST NEW HOTEL > 60 ROOMS

Groter is niet altijd beter, maar in dit geval zeker wel. De genomineerden in deze categorie bieden niet alleen een comfortabel bed om in te slapen, maar een totaalbeleving die je niet wilt missen.

 • Jan Luyken in Amsterdam

 • Via Via in Leeuwarden
 • Pillows Maurits at the Park in Amsterdam
 • Safari Hotel in Hilvarenbeek
 • Hotel Jansen Bajeskwartier in Amsterdam

 

BEST NEW DINE & DRINK CONCEPT < 150 GUESTS

Sfeer, culinair hoogstaande menu’s, en een drankenkaart waar zelfs de meest kritische kenner blij van wordt. Dat zijn de dingen die een diner voor minder dan 150 gasten tot een onvergetelijke ervaring maken. Een speciale shout-out naar La Nostra Gigi in Amsterdam en Dolle Diva in Amersfoort!

 • The Church in Arnhem
 • Bar Bellini in Amsterdam
 • Café Verlan in Amsterdam

 

BEST NEW DINE & DRINK CONCEPT > 150 GUESTS

Big is beautiful, vooral als het om dineren en drinken gaat. Kudos aan NEXT in Amsterdam, Grace in Rotterdam, Flor Fina in Arnhem, en Secret Garden in Amsterdam. Deze parels zijn erin geslaagd om onvergetelijke ervaringen te creëren voor een groot publiek. En last-but-not-least:

 • KITA in Hendrik-Ido-Ambacht

 

BEST NEW COCKTAILBAR

Voor de cocktailfanaten onder ons, dit is jullie paradijs. Denk aan exclusieve mixen, unieke ingrediënten en bartenders die echte kunstenaars zijn.

 • Founders Bar in Maastricht
 • Fitz's Bar in Amsterdam
 • La Soirée in Rotterdam
 • The Peacock in Zwolle
 • Dorian in Den Haag

 

BEST NEW RESTOBAR

Het beste van twee werelden: topklasse eten in een bar-setting. Wie zegt dat je moet kiezen tussen goed eten of een leuke avond? Zo komen stijl en sfeer samen bij River Bar in Rotterdam, maar laten we de anderen niet vergeten:

 • Troef in Amsterdam

 • Rosie in Utrecht
 • Pelusa in Amsterdam
 • De Etalage in Geleen

 

BEST NEW CAFÉ

Of je nu gaat voor een bakje troost, een smaakvolle lunch of een gezellige borrel, deze cafés zijn de nieuwe hangouts waar je niet omheen kunt, zoals Café Eijck in Arnhem. Deze hotspots mogen echter ook niet ontbreken:

 • De Kompaen in Roosendaal
 • Sunset Café in Rotterdam
 • Bar Bea in Den Haag
 • Vanouds in Oldenzaal

 

BEST NEW BEACHCLUB

Prince George in Schoorl en Oaxaca in Domburg zijn genomineerd voor hun verbluffende locaties en onvergetelijke atmosfeer. Op zoek naar een strandervaring van ongekend niveau? Dan is een bezoekje aan deze tenten ook zeker de moeite waard:

 • Club Cabo in Zandvoort
 • Sablon in Zandvoort
 • Soul Beach in Bergen

 

BEST NEW SCALE UP CONCEPT

Snelgroeiend en vol ambitie, dat zijn de genomineerden in deze categorie. Van Sababa in Amsterdam en Den Haag tot SOJU Bar in Rotterdam, Amsterdam en Eindhoven, en niet te vergeten Vegitalian in Utrecht en Wow Crab in Rotterdam, Den Haag en Amsterdam. Extra nieuwkomer die zeker waard is om in de gaten te houden:

 • Fat Phills: 12 vestigingen door Nederland

 

BEST NEW RESTAURANT DESIGN

Alle designliefhebbers verzamelen bij SAAM in Amstelveen, zij verdienen een staande ovatie voor hun oogverblindend interieur. Ook deze restaurants zijn meer dan een plekje om te eten:

 • VanOost in Amsterdam
 • Goyvaerts in Eindhoven (nieuwe locatie)
 • Fred** in Rotterdam (nieuwe locatie)
 • Odille in Sint-Oedenrode

 

BEST ALL DAY CLASSIC

Last but not least, onze all-day klassiekers. Loos en Dudok (Meent), beide in Rotterdam, hebben bewezen dat tijdloze charme nooit uit de mode raakt. Van ontbijt tot borrel, ook deze klassiekers blijven imponeren:

 • Café Restaurant Amsterdam
 • 't Voorhuys in Emmeloord
 • 't Goude Hooft

 

De Entree Awards 2023 beloven weer een spektakel te worden waarbij we uitkijken uit hét horeca-event van het jaar. Een dikke proficiat aan alle genomineerden, en in het bijzonder aan onze Club Members. Proost!